ELEKTRO SLOVAKIA

FOTOVOLTAIKA

Elektroinštalácie na profesionálej úrovni vám zabezpečí ELEKTRO SLOVAKIA. Či už sa jedná o nové alebo rekonštrukčné práce starých elektroinštalácií, alebo riešenia ohľadom pripojenia objektu do siete s revíziou, potreba bleskozvodu (hromozvodu), zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom. Kontaktujte nás a máte záruku kvalitne odvedenej profesionálnej práce.

Ak máte záujem o spoluprácu s firmou ELEKTRO SLOVAKIA taktiež nás neváhajte kontaktovať ideálne emailom a do predmetu napíšte „SPOLUPRÁCA“

ELEKTRO SLOVAKIA zabezpečuje elektrické inštalácie solárnych panelov a ďalších elektrikárskych prác prevažne na západnom a strednom Slovensku v Trnavskom, Nitrianskom, Trenčianskom, Banskobystrickom kraji a mimo týchto krajov samozrejme v Bratislave.

15 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Naše dlhoročné skúsenosti vám jednoducho zaručia to že nás pri elektroinštalačných prácach neprekvapí nič a pomôžeme vám s každou požiadavkou.

rozvodna elektrickej energie

Elektroinštalácia sa skladá z kabeláže, ovládacích, spínacích, poistných a výkonových prvkov.

Projektová dokumentácia je základným krokom každej elektroinštalačnej práce na novom dome.

Projektová dokumentácia je základným krokom každej elektroinštalačnej práce na novom dome.

Bleskozvod (hromozvod) chráni nehnuteľnosti a obyvateľov pred požiarom ktorý spôsobuje úder blesku.

Súkromné ale aj firemné objekty vám zabezpečíme alarmom a kamerovým systémom.

Pripojenie elektroinštalácie nehnuteľnosti do elektrickej siete a revízia vykonaná revíznym technikom.

Fotovoltaika

ELEKTRO SLOVAKIA

ELEKTRO SLOVAKIA

Poskytujeme profesionálnu montáž fotovoltaických solárnych systémov. Samozrejmosťou je technická revízia ako aj uplatnenie štátnej dotácie až do výšky 1500€. Medzi našich zákazníkov patria fyzické a právnické osoby so záujmom o vlastný fotovoltaický systém na generovanie elektrickej energie či už na rodinné domy, bytovky ako aj podnikateľské objekty.

Fotovoltaika

Rastúcimi cenami elektrickej energie sa zvyšuje dopyt po elektrických inštaláciách fotovoltaických panelov. Vlastná fotovoltaická elektráreň má čoraz rýchlejšiu návratnosť. Zároveň je to ideálna možnosť efektívneho uloženia finančných prostriedkov. Profesionálne nainštalovaná solárna elektráreň zvyšuje celkovú cenu nehnuteľnosti a zároveň znižuje jej prevádzkové náklady.

15 ROKOV SKÚSENOSTÍ
Naše dlhohoročné skúsenosti v oblasti elektických inštalácií vám zaručia profesionálnu montáž a samozrejme aj fakt, že nás pri elektroinštalačných prácach nič neprekvapí. Pomôžeme vám s každou požiadavkou v oblasti fotovoltaiky presne podľa vašich predstáv.

INDIVIDÁLNY PRÍSTUP
Realizácia fotovoltaickej elektrárne na váš dom alebo firmu. Komplexný a zároveň individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Bezplatné poradenstvo v oblasti fotovoltaiky a spotreby energie. Prvotná obhliadka nehnuteľnosti za účelom maximálnej efektivity. Celková montáž solárnych panelov a invertora, spustenie solárneho systému a samozrejme uplatnenie štátnej dotácie.

ZÁRUKA KVALITY
Na nami vykonané nové elektroinštalácie a taktiež aj kompletné rekonštrukcie elektroinštalácii dávame dlhoročnú záruku spokojnosti. Pri fotovoltaických systémoch poskytujeme záruku 10 – 25 rokov v prípade komponentov ako aj 30 ročnú záruku na celkovú funkčnosť.

FOTOVOLTAIKA

Fotovoltaika na dom alebo firmu od profesionálov

Bezkonkurenčná záruka

fotovoltaika

INVERTOR

10 ROKOV

ZÁRUKA

10 ročná záruka na najdôlešitejšiu súčasť solárnej elektrárne s výhodnou príplatkovou možnosťou na extra predĺženie

fotovoltaika

SOLÁRNE PANELY

25 ROKOV

ZÁRUKA

25 ročná exkluzívna záruka na kazivosť a skryté vady solárnych panelov na nami poskytované inštalácie solárnych elektrární

fotovoltaika

FUNKČNOSŤ

30 ROKOV

ZÁRUKA

30 ročná záruka na celkovú funkčnosť a minimálne 77% efektivita výroby solárnej energie do ukončenia tejto doby

Máte otázku?

Po kliknutí na tlačitko OTÁZKY A ODPOVEDE prejdete na stránku ELEKTRO SLOVAKIA webu s najčastejšie kladenými otázkami záujemcov o fotovoltaiku, solárne panely alebo celkovo elektroinštalácie

Vyžiadajte si kontaktovanie

Napíšte nám telefónne číslo a my vám zavoláme